Úvodní stránka - Zadara-kuchyne.czÚvodní stránka - Zadara-kuchyne.cz

O firmě Kuchyně Macháček

"Vážení zákazníci,


letos to bylo již jedenáct let, co Vám nabízíme, dodáváme do vašich domovů a firem kuchyně. To nás přimělo si uvědomit, že za to, že tady stále jsme a rozvíjíme se, vděčíme Vám, našim zákazníkům.

 

Děkujeme a věříme, že nám svou přízeň zachováte i nadále."

 

M. Macháček, M. Macháček, P. Baborák, Š. Krulich, J. Macháček, A. Vítek

 

 

Trocha historie firmy Kuchyně Macháček

V roce 2003 jsme započali nabízet kuchyně na míru, ale i sektorové či kuchyně do paneláku. Na podzim 2005 jsme zaregistrovali značku Zadaranabytek.cz a započali se oficiálně prezentovat po celé České Repuplice. Tím jsme rozšířili naši působnost z dovozu a výroby kuchyní na prodej nábytku do celého bytu.

 

Další krok přišel v roce 2007, kdy jsme se jako správná rodinná firma rozrostla na sedm kuchyňských studií. Naše síť zasahuje do krajů Libereckého, Ústeckého, Královehradeckého a Středočeského.

 

Dnes máme truhlárnu v Oboře u Doks a na sedmi pobočkách zkušený team designerů a montérů, kteří mají na kontě již tisíce kuchyní a tisíce spokojených zákazníků. Na eshopu www.zadaranabytek.cz nabízíme nábytek, kuchyně a doplňky do bytu i na zahradu v celkem více jak 3500 položkách. Sortiment neustále obměňujeme a doplňujeme. Stále klademe důraz na kvalitu, vstřícnou cenu a široký výběr.

 

V roce 2013 jsme začali připravovat tuto stránku zadara-kuchyne.cz čistě založenou pro prezentaci kuchyní firmy Kuchyně Macháček.

 

Proč kuchyně od nás?

 

Nízké ceny. Vysoká kvalita.

 

Široký výběr barevného provedení, druhy frézování skříněk, příslušenství atd.

 

  Férový přístup k zákazníkům.

 

  Poradenství při výběru kuchyně v "domácím prostředí" našich kuchyňských studií.

 

  Ke kompletním kuchyním dostanete pracovní desku zdarma a úchyty.

 

  Projekt, grafický návrh kuchyně a zaměření kuchyně do 20 km od pobočky zdarma a bez závazků.

 


[11]