Úvodní stránka - Zadara-kuchyne.czÚvodní stránka - Zadara-kuchyne.cz

Kuchyně fotogalerie

Hledáte inspiraci pro novou kuchyni na míru? Firma Kuchyně Macháček zde na zadara-kuchyně.cz vám nabízí čtyři fotogalerie. Můžete si vybrat z galerie kuchyní standard, ke kterým se váže velmi příznivá cena a perfektní kvalita, nebo rustikální kuchyně s dobrou výbavou. Moderní typy zde zastupují lesklé a lakované kuchyně.

 

Tip: už víte rozměry kuchyně? Spočítejte si kuchyň v naší online kalkulačce.

Kuchyně standard fotogalerie Kuchyně fotogalerie rustikální

Kuchyně lesklé fotogalerie Kuchyně lakované fotogalerie

Rustikální kuchyně fotogalerie inspirace

Rustikální styl nikdy neomrzí. Ať zařizujete kuchyň na chalupě, či v bytě, u nás najdete, co hledáte. Naše firma se specializuje na rustikální styl nábytku, o čemž svědčí fotogalerie realizovaných kuchyní na míru.  Nabízíme široký sortiment dvířek, ale i příslušenství - např.rustikální trouby, či digestoře. Záleží i na detailech - vitráže, otevřené poličky, úchyty, to vše ideálně doladí vaší rustikální kuchyni.

Moderní kuchyně fotogalerie inspirace

V této galerii vám nabízíme pohled na moderní kuchyně, které realizovala naše firma Kuchyně Macháček. Najdete zde dva hlavní typy provedení - lesklé, nebo lakované. Obzvlášť u lakovaných kuchyní vyniká jejich nadčasovost a každý, kdo jde s dobou a chce být "in", si takto svůj domov znatelně vylepší a jistě ocení velkou přidanou hodnotu těchto kuchyní. Pro perfektní doladění můžete využít naší nabídky mnoha typů skel, otevřených polic, či moderních dřezů, spotřebičů a baterií.

Kuchyně na míru fotogalerie

V naší široké nabídce najdete i cenově dostupné kuchyně na míru. Nahlédněte do fotogalerie a přesvědčte se, že i levné kuchyně můžou působit reprezentativně a splní veškerá očekávání. Pro vaší úplnou spokojenost vyšperkujte svou kuchyň detaily, jako jsou - vitrážová skla, frézování dvířek, rovné provedení, nebo výstavba kuchyně do "U" pro toho, kdo na to má dostatek prostoru. Nechte se inspirovat, dokážeme splnit vaše sny za málo peněz!

Moderní kuchyně fotogalerie

 Jestliže stále váháte, jak by měla vaše kuchyně vypadat, inspirujte se v naší fotogalerii. Podívejte se na kuchyně, které jsme vystavěli pro naše zákazníky. V nabídce moderních typů najdete zářivé barvy, které v lakovaném provedení působí velmi nadčasově. Pro vyznavače minimalizmu, zde máme jednoduché linie i barvy. Zdánlivě jednoduchou kuchyni však vyzdvihnou propracované detaily, jako jsou moderní spotřebiče, dřezy, baterie a úchyty.

 


[15]