Úvodní stránka - Zadara-kuchyne.czÚvodní stránka - Zadara-kuchyne.cz

Barevné provedení lesklé kuchyně

Kombinace dvířek a barevného provedení Lesk

Lesklé kuchyně mají na výběr pět druhů frézování dvířek s minimálním rozdílem až na dvířka s vestvěným úchytem. Jsou vždy hladká, rozdíl najdete jen na ukončení, které je hladké, postupné nebo ostré. Na ty to dvířka si můžete vybrat jakoukoliv barvu z galerie níže (pod obrázky s barevným dekorem korpusů frézování).

 

Barevné provedení korpusu lesklé kuchyně

Korpus je vlastně kuchyňská skříňka s policí ke které se přidělají vybraná dvířka. Korpus skříňky není skoro vidět, proto má i menší nabídku dekorů:

 

Barevné provedení dvířek lesklé kuchyně

Po výběru frézování a korpusu výše si pro konečnou podobu kuchyňské skříňky s leskem musíte vybrat barvu dvířek. Od bílého lesku, černého, červeného až po různé moderní vzhledy moderní lesklé kuchyně:

 

 

Použitý materiál MDF kuchyňských dvířek

Materiál MDF je vhodný pro použití právě na čelní plochy kuchyňských dvířek. Základním materiálem je ekologická MDF deska. Do této desky je podle výběru zákazníků vyfrézovaný tvar frézování. U rustikální kuchyně je to pouze frézování M20.

 

Po této kosmetické změně je deska MDF nastříkána voděodolným PUR lepidlem a za velmi vysokého tlaku a teploty jsou opatřena vybranou foliíí dekory dřeva - kalvádos, dub viný, dub starý a olše.

 

Výhody dvířek MDF


[27]